WINSA CARİNA

WINSA CARİNA

Fiyatı Fiyatını firmaya sorunuz


Carina Serisindeki tüm profiller, Avrupa standartlarında, çevreye zarar vermeyen, geri dönüşümlü çevre dostu KALSİYUM – ÇİNKO stabilizan içermektedir. Profil hammaddesi, UV ışınlarına daha uzun süreli dayanıklılık sağlar. 

Ana profil genişliği 60 mm profiller olup 4 odacıklı yapıya sahiptir. Bu özellikleri ile her türlü iklim koşulunda yüksek izolasyon sağlar. İç ve dış contalı Carina Serisi, çift kanat çift açılım özelliğiyle, geniş pencere ve kapı açıklıkları için en iyi çözümdür. Beyaz profil TPE gri conta, lamine profil lamine rengine uygun olarak TPE siyah veya gri contalıdır. Yalıtım, içten ve dıştan iki conta ile sağlanmıştır. Cam çıtaları düz yada dekoratif görünümde olup tek tırnaklıdır. Çıta contaları beyaz profilde kendinden PCE gri conta, lamine profillerde lamine rengine uygun olarak kendinden PCE gri veya PCE siyah contalıdır. 

Kullanılacak cam kalınlığı 4 mm, 20 mm, 24 mm ve 30 mm dir. Ayrıca isteğe bağlı 12mm, 32mm ve 36mm cam kullanımına olanak sağlar.
İçe ve dışa açılan, eşikli eşiksiz kapı uygulamaları; kendinden damlalıklı kanat profili ve gerek kapı gerekse pencerelerde kaynaksız, yekpare kemer seçeneği ile benzerlerinden kolaylıkla ayrılır.

Özel olarak tasarlanmış Pvc ve Alüminyum sineklik seçenekleri uygulanabilir.


  • <b>WINSA</b> CARİNA
  • <b>WINSA</b> CARİNA
  • <b>WINSA</b> CARİNA
  • <b>WINSA</b> CARİNA<b>WINSA</b> CARİNA